Profesionalūs sprendimai tobulumo link!

 

Naujienos


Grįžti į peržiūrą

2017-12-04

Norintiems pažaboti vėją ir šalčius „IK verslo grupė“ bendrovė turi puikų pasiūlymą!

Šios įmonės komanda atlieka stiklo paketų keitimo, langų ir durų sandarumo reguliavimo, guminių tarpinių keitimo į kokybiškas vokiškas „Schlegel“ firmos poliuretano tarpines, ventiliacijos vožtuvų (išspręsite patalpų vėdinimo problemas) įstatymo darbus.

Atkreipkite dėmesį ir į esamas gumines langų tarpines

Guminių tarpinių eksploatacijos laikas 5-7 metai. Vėliau jos tampa neefektyvios ir praleidžia šaltį bei triukšmą. Netinkamai eksploatuojama guminė tarpinė praranda elastingumą, sukietėja yra lengvai paveikiama temperatūrų kaitos: dėl karščio – prisilydo prie langų profilio, dėl šalčio – suskilinėja ir sukietėja, todėl lango izoliacinės medžiagos sandarumas sumažėja, padidėja triukšmas, sklindantis iš lauko.

Guminei tarpinei reikia papildomos priežiūros – reikalinga restauracija bent porą kartų per metus. Kai guminė tarpinė tampa kieta, ji nebėra efektyvi. Tik minkštos ir elastingos tarpinės gali užtikrinti šilumos ir garso izoliaciją.

Vokiškai „Schlegel“ firmos tarpinei suteikiama 5 metų garantija. Tarpinė nepraranda savo izoliacinių savybių daugiau nei 21 metus. Šiai tarpinei nereikia papildomos priežiūros visu eksploatacijos laikotarpiu. Žemas šilumos laidumo kooficientas (K) – 0.033w/mk.

Tarpinė atspari ultravioletiniasms saulės spinduliams, šalčiui, karščiui, cheminiams valikliams, todėl Jums nebereikės perstatinėti furnitūros į vasaros ir žiemos režimus.

Šiauliai, Žalgirio g. 8. Tel. 8 616 86 099, 8 609 30 242.


http://www.snaujienos.lt/mano-namai/35858-norintiems-pazaboti-veja-ir-salcius-ik-verslo-grupe-bendrove-turi-puiku-pasiulyma.htmlGrįžti į peržiūrą


 

Tvarkinga ventiliacija patalpose - tai pagrindinis faktorius, kuriant sveiką atmosferą!

 

 Oro pritekėjimo langų vožtuvai Air-Box!