Profesionalūs sprendimai tobulumo link!

 

Naujienos


Grįžti į peržiūrą

2016-10-31

Neskubėkite keisti langų. Pasikeiskite tik tarpines!

Kaip išspręsti plastikinių langų problemas ir apsisaugoti nuo neva langus tikrinančių sukčių, pasakoja UAB „Unito aljansas“ vadovas Remigijus Petkus:

Būtina sąlyga kokybiškam plastikinių langų tarnavimui – pasirūpinti tinkama visų konstrukcinių dalių priežiūra bei laiku reaguoti į pastarųjų remonto ar keitimo poreikį. Langų tarpinės – guminės juostelės, priklausomai nuo gamintojo sprendimo ir lango modelio, gamybos metu į profilį įlydomos ar prie jo prispaudžiamos (langų tarpinių keitimas dažniausiai galimas abiem atvejais). Pagrindinė pastarųjų funkcija – sandarumo užtikrinimas. Kokia reikšminga ši guminė detalė komforto užtikrinimui patalpoje, pajuntame tik tada, kai tarpinė nusidėvi: nors langas atrodo uždarytas, nuolat juntamas nedidelis vėjo gūsis.

Tarpinės nusidėvėjimas tiesiogiai susijęs su nuolatiniu lango naudojimu bei pastarojo tarnavimo trukme. Kaskart, langą atidarant ir uždarant, tarpinės yra deformuojamos – tai atsileidžia, tai susispaudžia. Tarpinių keitimas, skaičiuojant laiką nuo lango sumontavimo, aktualus gali būti po 3-7 metų, kai kuriais atvejais – anksčiau ar vėliau. Tai lemia tiek pačios tarpinės kokybė (minkštesnė tarpinė atsparesnė deformacijai bei temperatūrų poveikiui), tiek ir tai, ar pakankamai dėmesio skiriama pastarųjų priežiūrai. Reikėtų pasirūpinti nuolatine jų švara, naudojant specialias valymo priemones. Neprižiūrima tarpinė praranda elastingumą, yra lengvai veikiama temperatūrų kaitos (dėl karščio – ,,prikepa“ prie profilio, dėl šalčio – suskilinėja), sukietėja ir lango izoliacijos sandarumas sumažėja, padidėja triukšmas sklindantis iš lauko.

Vokiškų tarpinių privalumai:
Pakeitus gumines tarpines vokiškomis „Schlegel“ firmos poliuretano tarpinėmis, ateityje sutaupysite savo pinigus. Tarpinė yra atspari drėgmei, ultravioletiniams spinduliams, temperatūrų režimui, (nuo -60 iki + 70 pagal C.) aukšta garso izoliacija, 5 metų garantija, ilgaamžiška 21 metai ir daugiau, nereikalauja tepimo silikonu ir papildomos priežiūros visu eksploatacijos laikotarpiu, žemas šilumos laidumo koeficientas – K = 0.033w/mk., nebereikės perstatinėti furnitūros į vasaros ir žiemos režimus.

Nepamirškite laiku sutepti, (bent 2 kart per metus) taip pat išvalyti visas judančias furnitūros plokšteles. Tuomet jūsų plastikinis langas jums tarnaus dar 100 metų. Taip pat atkreiptinas dėmesys į lauko palangės pritvirtinimą. Jei montažinės putos po lauko palange nuo laiko ir temperatūrų režimų yra sudegę ar ištrupėję, tai šaltis ir drėgmė lengvai pateks į jūsų patalpas per vidinės palangės ir lango sujungimą, jei ji nėra užhermetizuota skystu plastiku. Tai lengvai galite pajausti pridėję ranką prie vidinės palangės. Jei lauko palangės pastuksenus pirštais garsas skardus, o palangė jau juda tai neatidėliotinai būtina, lauko palangės permontavimas.

UAB „Unito aljansas“ komanda atlieka langų, durų sandarumo reguliavimo, tarpinių keitimo, ventiliacijos vožtuvų, varčios fiksatorių, apsaugančių Jūsų langus ir balkono duris nuo žaibiškos vagystės ir įsilaužimų, įstatymo darbus.

Tiesa, šiuo atveju mūsų darbą gerokai apsunkino pasirodę pranešimai žiniasklaidoje. Klientai pasimeta: savo paslaugas jiems siūlo apsimetėliai ar profesionalai? Noriu pažymėti, žiniasklaidoje minimi sukčiai neegzistuoja, tiesiog yra paleista konkurentų‚ ,,antis‘‘ nes per visą Lietuvą nėra gautas nei vienas pareiškimas, kad žmonės būtų nukentėję nuo menamų langų servizo sukčių. Policijoje nėra nei vieno pradėto ikiteisminio tyrimo tai patvirtina patys policijos atstovai. Vis dėl to rekomenduojame žmones būti budrius.

Kaip atskirti? Mūsų įmonė dėl susitikimo telefonu visuomet tariasi iš anksto. Darbuotojo pažymėjimo paprašykite dar neįžengus pro duris. Ir visada informaciją galite pasitikrinti žemiau nurodytais telefonais. Mes dirbame visoje Lietuvoje.

2016 10 27 02 2

Mūsų padaliniai yra Vilniuje, Kaune, Alytuje, Panevėžyje,
Šiauliuose, Tilžės g. 68-204
Tel. Šiauliuose 8 609 30 242, 8 616 86 099
Tel. Kaune 8 626 64 799
Tel. Vilniuje 8 612 69 933, 8 616 86 099
Tel. Panevėžyje 8 686 10 098, 8 616 86 099
Tel. Alytuje 8 616 86 099
UAB „Unito aljansas“
www.unitoaljansas.ltGrįžti į peržiūrą


 

Tvarkinga ventiliacija patalpose - tai pagrindinis faktorius, kuriant sveiką atmosferą!

 

 Oro pritekėjimo langų vožtuvai Air-Box!