Profesionalūs sprendimai tobulumo link!

 

Naujienos


Grįžti į peržiūrą

2016-08-10

Patikrinsime langus: pasiūlymas iš apsimetėlių ar profesionalų?

Sukčiai, besisiūlantys „patikrinti“ gyvenamųjų butų langų būklę, sukelia nemažai problemų tikrai tuo užsiimančioms profesionalioms įmonėms. Apie tai pasakoja UAB „Unito aljansas“ vadovas Remigijus Petkus:

– Ar pamenate tuos laikus, kai, artėjant šaltajam sezonui, reikėdavo apklijuoti langus? Įsistačius plastikinius langus, to daryti nebereikia, tačiau ir juos tinkamai prižiūrėti – būtina. Deja, langus montuojantys darbininkai gal tyčia, o gal ir netyčia pamiršta apie tai užsiminti.

Visų pirma, būtina reguliariai sutepti visas judančias furnitūros detales specialiu tepalu bent du kartus per metus. Juk tai – metalas.

Langus reikia sureguliuoti vasaros ir žiemos sezonams. Beveik visas šiuolaikines konstrukcijas galima sureguliuoti, o norint patikrinti, ar furnitūra persijungia į kitą režimą, mūsų specialistui pakanka pažvelgti į lango mechanizmo detales. Furnitūra persijungia specialaus mechanizmo pagalba. Tokiu būdu ji yra perstatoma iš vasaros į žiemos režimą ir atvirkščiai.

Jeigu mechanizmas yra nuolat nustatytas žiemos sezonui, lango konstrukcija papildomai apkraunama ir langų tarpinės greičiau nusidėvi. Jeigu nustatyta vasaros sezonui, žiemą šiluma iškeliauja per langus į lauką.
Montuojant langus, lieka neišspręsta oro ventiliacijos problema. Dėl to butuose ir namuose pradeda kauptis drėgmė ir atsiranda pelėsis.

UAB „Unito aljansas“ komanda atlieka langų ir durų sandarumo reguliavimo, tarpinių keitimo, ventiliacinių vožtuvų įstatymo, užfiksuojančių durų rankenėlių su apsauga nuo vaikų bei užraktų nuo įsilaužymų montavimo darbus. Šioms paslaugoms suteikiame garantiją.

Suteikiame ir nemokamą specialisto konsultaciją: įmonės darbuotojai atvyksta į jūsų namus ir įvertina langų arba durų būklę. Tačiau paslaugos pirkti jūs neprivalote ir nieko neįsipareigojate.

Tiesa, mūsų darbą gerokai apsunkina sukčiai. Dėl jų klientai nebežino, ar savo paslaugas jiems siūlo apsimetėliai, ar profesionalai. Kaip atskirti? Mūsų įmonė dėl susitikimo telefonu visuomet tariasi iš anksto, kartais – net iš vakaro. Be to, visuomet galite informaciją pasitikrinti mums paskambinę telefonu. Tad nenustebkite, jeigu ir mes jums paskambinsime, pasiūlysime nemokamą konsultaciją. Ir svarbiausia, kad mūsų komandos nariai, apsilankę pas jus, su savimi turės darbuotojo pažymėjimą. Pažymėjimo paprašykite, darbuotojui dar neįžengus pro duris.
Mūsų padaliniai yra Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose.

UAB „Unito aljansas“
Tilžės g. 68-204, Šiauliai
Tel. 8 609 30 242,
8 616 86 099

http://etaplius.lt/patikrinsime-langus-pasiulymas-is-apsimeteliu-ar-profesionalu/Grįžti į peržiūrą


 

Tvarkinga ventiliacija patalpose - tai pagrindinis faktorius, kuriant sveiką atmosferą!

 

 Oro pritekėjimo langų vožtuvai Air-Box!