Profesionalūs sprendimai tobulumo link!

Mūsų produkcija

 

Nauji produktai! 

Oro pritekėjimo langų vožtuvai Air-Box

       Šiuolaikinis žmogus, nepaisant dinamiško ir mobilaus gyvenimo būdo, vis dar daug laiko praleidžia uždaroje patalpoje, tiek namie, tiek darbe, kur kaip taisyklė, daug žmonių, daug biuro įrangos, o visą tai nepadeda sukurti gero mikroklimato patalpose. Biuro ventiliacija taip pat labai svarbi, nes grynas oras gerina kraujotaką ir kraujo įsotinimą deguonimi, o tai daro tiesioginę įtaką žmogaus sveikatai ir jo darbingumui.

Daugeliui gerai žinomos patalpų vėdinimo problemos susijusios su oro apykaitos sutrikimais sumontavus sandarius plastikinius langus. Šios problemos sprendimas dažnai reikalauja brangios įrangos panaudojimo ir nemažų išlaidų jos montavimui bei eksploatavimui.

Anksčiau projektuojant daugiabučius ar nuosavus namus buvo numatyta natūrali ventiliacija t.y. kai oras į patalpas patenka dėl langų nesandarumo. Sumontavus sandarius plastikinius langus pažeidžiama projektinė oro apykaita. Tai lemia namuose atsirandančias problemas, tokias kaip: pelėsis, rasojantys langai.

Vėdinant patalpas atidarius orlaides netenkama visų sandarių langų savybių, pažeidžiamas normalus oro mikroklimatas. ženkliai sumažėja šilumos panaudojimo efektyvumas, padidėja triukšmo lygis.

Mes siūlome profesionalų išbandytą metodą norint pagerinti oro mikrocirkuliaciją Jūsų namuose!

       Oro pritekėjimo įrenginiai - AIR-BOX vožtuvai, užtikrina norminę oro              apykaitą, kai langai uždaryti, tuo pačiu išsaugant visus sandarių                                          plastikinių (PVC) langų pranašumus!

 

Air-Box langų vožtuvas

   

       Kompanija Air-Box yra šiuolaikinių, patikimų, efektyvių ir nebrangių ventiliacinių vožtuvų gamintoja. Toks langų vožtuvas montuojamas ant lango rėmo arba varčios. Vožtuvas nedarko lango išvaizdos ir apsaugo jį nuo rasojimo. Oro pritekėjimo vožtuvas sukuria tinkamą oro mikroklimatą per daug neatvėsindamas  patalpų. 


Moderni konstrukcija neleidžia kartu su oro srautu į patalpas patekti gatvės dulkėms!

    

Tvarkinga ventiliacija patalpose - tai pagrindinis faktorius, kuriant sveiką atmosferą. Dažnai namų ventiliacija tampa problema. Ypač tada, kai langai patalpose sumontuoti vienas prieš kitą ir vėdindami patalpas sukuriame skersvėjį. Žinoma, kad natūrali patalpų ventiliacija, kai langai uždaryti, praktiškai nefunkcionuoja. Tai ypač pastebima pastatuose, statytuose panaudojant monolitinio gelžbetonio konstrukcijas, tačiau ir kotedžų ventiliacija gali sudaryti problemų, nes atidarant langų orlaides padidėja šilumos nuostoliai bei atitinkamai patalpų šildymo sąnaudos, padidėja triukšmo lygis, o atsiradęs skersvėjis sukelia diskomfortą ir nejaukumo jausmą.

Tinkleliai nuo vabzdžių

Siūlome apsisaugojimo nuo vabzdžių skirtą priemonę, kuria lengvai uždengsite langus ir duris, nesumažindami šviesos ir gryno oro srauto patalpose. Siūlome kelių tipų apsaugas langams ir durims. Bendradarbiaujame su aukščiausios kokybės standartus atitinkančia įmone "Destinus".

Roletinis tinklelis nuo vabzdžių 

 

 

 

 • Tinklelis turi fiksacijos mechanizmą, kuriuo galėsite lengvai nuleisti ar pakelti tinklelį.
 • Tvirtinimo mechanizmas-baltos ir rudos spalvos, tinklelis-pilkos spalvos.
 • Aliuminio profilio konstrukcija.
 • Tinkelis montuojamas iš išorės.
 • Garantuota apsauga nuo vabzdžių.
 • Lengvai prižiūrima.

Tinkelis-rėmelis

 • Tvirtinimas specialiais kabliukais lango ar durų išorėje.
 • Tvirtinimo mechanizmas-baltos, rudos, tamsiai pilkos spalvos ar medžio imitacijos. Tinklelis-pilkos spalvos.
 • Rekomenduojamas maksimalus dydis - 2 m^2.
 • Aliuminio profilio konstrukcija.

 Tinklelis durims

 • Tvirtinamas vyriais išorinėje namo dalyje.
 • Automatinis durų sugrįžimas į pradinę poziciją įėjus ar išėjus pro duris.
 • Tvirtinimo mechanizmas- baltos, rudos, tamsiai pilkos spalvos ar medžio imitacijos. Tinklelis-pilkos spalvos.
 • Rekomenduojamas maksimalus aukštis- 2.3 m, plotis-1.5m.
 • Aliuminio profilio konstrukcija.

Produkcijos sertifikatai

 

Naujienos


Grįžti į peržiūrą

2017-01-22

Specialistai pataria: plastikinių langų priežiūra ir remontas

UAB „Unito aljansas“ specialistai pataria – apie PVC langų priežiūrą bei pelėsio ir drėgmės sprendimo būdus

Tam, kad namuose nesikauptų drėgmė ir pelėsis, būtina gera natūrali ventiliacija. Jei lauko palangės montažinės putos yra nuo laiko ištrupėjusios, o tarp lango ir vidinės palangės yra tarpas, tai pati palankiausia terpė patekti drėgmei į namus. Nuo to vėliau pradeda kauptis drėgmė ir atsiranda pelėsis, kuris kenkia mūsų sveikatai. Daugeliui gerai žinomos vėdinimo problemos, susijusios su oro apykaitos sutrikimais patalpoje sumontavus sandarius plastikinius langus. Patalpose, kuriose oro drėgnis yra per aukštas, vėstantys garai virsta vandeniu – kondensuojasi. Norint kambaryje sumažinti oro drėgnumą būtina gera oro ventiliacija. Tam rekomenduojami ventiliaciniai vožtuvai.

Tai puiki priemonė, atstatanti oro apykaitą, neleidžianti sumažinti oro kokybės, apsauganti nuo santykinio oro drėgnumo padidėjimo patalpoje, kondensato susidarymo ir pelėsių, kurie ne tik gadina patalpos išvaizdą, bet ir neigiamai veikia žmogaus sveikatą. Sureguliavę drėgnumo lygį kambaryje, sustiprinsite savo imuninę sistemą ir ramiau miegosite, išvengsite virusinių bei kitų ligų – astmos, sauso kosulio, nemigos, alergijų, kvėpavimo takų, plaučių ir kt. Taip pat išvengsite drėgnų patalpų, pelijančių sienų bei rasojančių langų.

Drėgmės patekimą į patalpas skatina ir nusidėvėjusios guminės tarpinės. Dėl guminių tarpinių nesandarumo ir nusidėvėjimo drėgmė ir dulkės lengvai patenka į patalpas. Nuo to atsiranda langų rasojimas ir pradeda kauptis pelėsis.

Norime atkreipti dėmesį į esamas gumines langų tarpines

Guminės tarpinės nusidėvėjimas tiesiogiai susijęs su nuolatiniu lango naudojimu bei pastarojo tarnavimo trukme. Kaskart langą atidarant ir uždarant tarpinės yra deformuojamos – tai atsileidžia, tai susispaudžia. Tarpinių keitimas, skaičiuojant laiką nuo lango sumontavimo, gali būti po 5–7 metų. Tai lemia tiek pačios tarpinės kokybė (minkštesnė tarpinė atsparesnė deformacijai bei temperatūrų poveikiui), tiek ir tai, ar pakankamai dėmesio skiriama pastarųjų priežiūrai. Langų tarpines reikėtų papildomai sutepti bent du kartus per metus (rudenį ir pavasarį) tam, kad atgautų savo elastingumą, bei pasirūpinti nuolatine jų švara naudojant specialias valymo priemones. Neprižiūrima tarpinė praranda elastingumą, yra lengvai veikiama temperatūrų kaitos (dėl karščio – „prikepa“ prie profilio, dėl šalčio – suskilinėja), sukietėja ir lango izoliacijos sandarumas sumažėja, padidėja triukšmas, sklindantis iš lauko, lengvai patenka drėgmė į esamas patalpas.
Rekomenduojame gumines tarpines pasikeisti į vokiškas Q-Lon poliuretano tarpines.

Vokiškų tarpinių privalumai

Pakeitę gumines tarpines vokiškomis „Schlegel“ firmos Q-Lon poliuretano tarpinėmis, ateityje sutaupysite savo pinigų, išvengsite drėgmės kaupimosi patalpose bei pelėsio. Tarpinė yra atspari drėgmei, ultravioletiniams spinduliams, cheminiams valikliams, temperatūrų režimų kaitai (nuo -60 iki +70 C). Aukšta garso izoliacija, 5 metų garantija, ilgaamžiška – 21 metai ir daugiau, nereikalauja papildomos priežiūros, tepimo silikonu visą eksploatacijos laikotarpį, žemas šilumos laidumo koeficientas K=0.033w/mk., nebereikia perstatinėti furnitūros į vasaros ir žiemos režimus.

Aljansas

Iki vasario 10 d. taikoma nuolaida 35% darbams ir medžiagoms, jei patys išsikviesite konsultantą.

Mūsų padaliniai yra Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje.

Tel. Šiauliuose: 8 609 30 242, 8 616 86 099.
Tel. Panevėžyje: 8 686 100 98, 8 616 86 099.
Tel. Alytuje: 8 616 86 099, 8 603 69 549.
Tel. Kaune 8 626 64 799 .
Tel. Vilniuje: 8 612 69 933, 8 616 86 099.

www.unitoaljansas.lt

http://www.snaujienos.lt/mano-namai/32981-specialistai-pataria-plastikiniu-langu-prieziura-ir-remontas-2.htmlGrįžti į peržiūrą


Tvarkinga ventiliacija patalpose - tai pagrindinis faktorius, kuriant sveiką atmosferą!

 

 Oro pritekėjimo langų vožtuvai Air-Box!