Profesionalūs sprendimai tobulumo link!

Mūsų produkcija

 

Nauji produktai! 

Oro pritekėjimo langų vožtuvai Air-Box

       Šiuolaikinis žmogus, nepaisant dinamiško ir mobilaus gyvenimo būdo, vis dar daug laiko praleidžia uždaroje patalpoje, tiek namie, tiek darbe, kur kaip taisyklė, daug žmonių, daug biuro įrangos, o visą tai nepadeda sukurti gero mikroklimato patalpose. Biuro ventiliacija taip pat labai svarbi, nes grynas oras gerina kraujotaką ir kraujo įsotinimą deguonimi, o tai daro tiesioginę įtaką žmogaus sveikatai ir jo darbingumui.

Daugeliui gerai žinomos patalpų vėdinimo problemos susijusios su oro apykaitos sutrikimais sumontavus sandarius plastikinius langus. Šios problemos sprendimas dažnai reikalauja brangios įrangos panaudojimo ir nemažų išlaidų jos montavimui bei eksploatavimui.

Anksčiau projektuojant daugiabučius ar nuosavus namus buvo numatyta natūrali ventiliacija t.y. kai oras į patalpas patenka dėl langų nesandarumo. Sumontavus sandarius plastikinius langus pažeidžiama projektinė oro apykaita. Tai lemia namuose atsirandančias problemas, tokias kaip: pelėsis, rasojantys langai.

Vėdinant patalpas atidarius orlaides netenkama visų sandarių langų savybių, pažeidžiamas normalus oro mikroklimatas. ženkliai sumažėja šilumos panaudojimo efektyvumas, padidėja triukšmo lygis.

Mes siūlome profesionalų išbandytą metodą norint pagerinti oro mikrocirkuliaciją Jūsų namuose!

       Oro pritekėjimo įrenginiai - AIR-BOX vožtuvai, užtikrina norminę oro              apykaitą, kai langai uždaryti, tuo pačiu išsaugant visus sandarių                                          plastikinių (PVC) langų pranašumus!

 

Air-Box langų vožtuvas

   

       Kompanija Air-Box yra šiuolaikinių, patikimų, efektyvių ir nebrangių ventiliacinių vožtuvų gamintoja. Toks langų vožtuvas montuojamas ant lango rėmo arba varčios. Vožtuvas nedarko lango išvaizdos ir apsaugo jį nuo rasojimo. Oro pritekėjimo vožtuvas sukuria tinkamą oro mikroklimatą per daug neatvėsindamas  patalpų. 


Moderni konstrukcija neleidžia kartu su oro srautu į patalpas patekti gatvės dulkėms!

    

Tvarkinga ventiliacija patalpose - tai pagrindinis faktorius, kuriant sveiką atmosferą. Dažnai namų ventiliacija tampa problema. Ypač tada, kai langai patalpose sumontuoti vienas prieš kitą ir vėdindami patalpas sukuriame skersvėjį. Žinoma, kad natūrali patalpų ventiliacija, kai langai uždaryti, praktiškai nefunkcionuoja. Tai ypač pastebima pastatuose, statytuose panaudojant monolitinio gelžbetonio konstrukcijas, tačiau ir kotedžų ventiliacija gali sudaryti problemų, nes atidarant langų orlaides padidėja šilumos nuostoliai bei atitinkamai patalpų šildymo sąnaudos, padidėja triukšmo lygis, o atsiradęs skersvėjis sukelia diskomfortą ir nejaukumo jausmą.

Tinkleliai nuo vabzdžių

Siūlome apsisaugojimo nuo vabzdžių skirtą priemonę, kuria lengvai uždengsite langus ir duris, nesumažindami šviesos ir gryno oro srauto patalpose. Siūlome kelių tipų apsaugas langams ir durims. Bendradarbiaujame su aukščiausios kokybės standartus atitinkančia įmone "Destinus".

Roletinis tinklelis nuo vabzdžių 

 

 

 

 • Tinklelis turi fiksacijos mechanizmą, kuriuo galėsite lengvai nuleisti ar pakelti tinklelį.
 • Tvirtinimo mechanizmas-baltos ir rudos spalvos, tinklelis-pilkos spalvos.
 • Aliuminio profilio konstrukcija.
 • Tinkelis montuojamas iš išorės.
 • Garantuota apsauga nuo vabzdžių.
 • Lengvai prižiūrima.

Tinkelis-rėmelis

 • Tvirtinimas specialiais kabliukais lango ar durų išorėje.
 • Tvirtinimo mechanizmas-baltos, rudos, tamsiai pilkos spalvos ar medžio imitacijos. Tinklelis-pilkos spalvos.
 • Rekomenduojamas maksimalus dydis - 2 m^2.
 • Aliuminio profilio konstrukcija.

 Tinklelis durims

 • Tvirtinamas vyriais išorinėje namo dalyje.
 • Automatinis durų sugrįžimas į pradinę poziciją įėjus ar išėjus pro duris.
 • Tvirtinimo mechanizmas- baltos, rudos, tamsiai pilkos spalvos ar medžio imitacijos. Tinklelis-pilkos spalvos.
 • Rekomenduojamas maksimalus aukštis- 2.3 m, plotis-1.5m.
 • Aliuminio profilio konstrukcija.

Produkcijos sertifikatai

 

Naujienos


Grįžti į peržiūrą

2016-10-31

Neskubėkite keisti langų. Pasikeiskite tik tarpines!

Kaip išspręsti plastikinių langų problemas ir apsisaugoti nuo neva langus tikrinančių sukčių, pasakoja UAB „Unito aljansas“ vadovas Remigijus Petkus:

Būtina sąlyga kokybiškam plastikinių langų tarnavimui – pasirūpinti tinkama visų konstrukcinių dalių priežiūra bei laiku reaguoti į pastarųjų remonto ar keitimo poreikį. Langų tarpinės – guminės juostelės, priklausomai nuo gamintojo sprendimo ir lango modelio, gamybos metu į profilį įlydomos ar prie jo prispaudžiamos (langų tarpinių keitimas dažniausiai galimas abiem atvejais). Pagrindinė pastarųjų funkcija – sandarumo užtikrinimas. Kokia reikšminga ši guminė detalė komforto užtikrinimui patalpoje, pajuntame tik tada, kai tarpinė nusidėvi: nors langas atrodo uždarytas, nuolat juntamas nedidelis vėjo gūsis.

Tarpinės nusidėvėjimas tiesiogiai susijęs su nuolatiniu lango naudojimu bei pastarojo tarnavimo trukme. Kaskart, langą atidarant ir uždarant, tarpinės yra deformuojamos – tai atsileidžia, tai susispaudžia. Tarpinių keitimas, skaičiuojant laiką nuo lango sumontavimo, aktualus gali būti po 3-7 metų, kai kuriais atvejais – anksčiau ar vėliau. Tai lemia tiek pačios tarpinės kokybė (minkštesnė tarpinė atsparesnė deformacijai bei temperatūrų poveikiui), tiek ir tai, ar pakankamai dėmesio skiriama pastarųjų priežiūrai. Reikėtų pasirūpinti nuolatine jų švara, naudojant specialias valymo priemones. Neprižiūrima tarpinė praranda elastingumą, yra lengvai veikiama temperatūrų kaitos (dėl karščio – ,,prikepa“ prie profilio, dėl šalčio – suskilinėja), sukietėja ir lango izoliacijos sandarumas sumažėja, padidėja triukšmas sklindantis iš lauko.

Vokiškų tarpinių privalumai:
Pakeitus gumines tarpines vokiškomis „Schlegel“ firmos poliuretano tarpinėmis, ateityje sutaupysite savo pinigus. Tarpinė yra atspari drėgmei, ultravioletiniams spinduliams, temperatūrų režimui, (nuo -60 iki + 70 pagal C.) aukšta garso izoliacija, 5 metų garantija, ilgaamžiška 21 metai ir daugiau, nereikalauja tepimo silikonu ir papildomos priežiūros visu eksploatacijos laikotarpiu, žemas šilumos laidumo koeficientas – K = 0.033w/mk., nebereikės perstatinėti furnitūros į vasaros ir žiemos režimus.

Nepamirškite laiku sutepti, (bent 2 kart per metus) taip pat išvalyti visas judančias furnitūros plokšteles. Tuomet jūsų plastikinis langas jums tarnaus dar 100 metų. Taip pat atkreiptinas dėmesys į lauko palangės pritvirtinimą. Jei montažinės putos po lauko palange nuo laiko ir temperatūrų režimų yra sudegę ar ištrupėję, tai šaltis ir drėgmė lengvai pateks į jūsų patalpas per vidinės palangės ir lango sujungimą, jei ji nėra užhermetizuota skystu plastiku. Tai lengvai galite pajausti pridėję ranką prie vidinės palangės. Jei lauko palangės pastuksenus pirštais garsas skardus, o palangė jau juda tai neatidėliotinai būtina, lauko palangės permontavimas.

UAB „Unito aljansas“ komanda atlieka langų, durų sandarumo reguliavimo, tarpinių keitimo, ventiliacijos vožtuvų, varčios fiksatorių, apsaugančių Jūsų langus ir balkono duris nuo žaibiškos vagystės ir įsilaužimų, įstatymo darbus.

Tiesa, šiuo atveju mūsų darbą gerokai apsunkino pasirodę pranešimai žiniasklaidoje. Klientai pasimeta: savo paslaugas jiems siūlo apsimetėliai ar profesionalai? Noriu pažymėti, žiniasklaidoje minimi sukčiai neegzistuoja, tiesiog yra paleista konkurentų‚ ,,antis‘‘ nes per visą Lietuvą nėra gautas nei vienas pareiškimas, kad žmonės būtų nukentėję nuo menamų langų servizo sukčių. Policijoje nėra nei vieno pradėto ikiteisminio tyrimo tai patvirtina patys policijos atstovai. Vis dėl to rekomenduojame žmones būti budrius.

Kaip atskirti? Mūsų įmonė dėl susitikimo telefonu visuomet tariasi iš anksto. Darbuotojo pažymėjimo paprašykite dar neįžengus pro duris. Ir visada informaciją galite pasitikrinti žemiau nurodytais telefonais. Mes dirbame visoje Lietuvoje.

2016 10 27 02 2

Mūsų padaliniai yra Vilniuje, Kaune, Alytuje, Panevėžyje,
Šiauliuose, Tilžės g. 68-204
Tel. Šiauliuose 8 609 30 242, 8 616 86 099
Tel. Kaune 8 626 64 799
Tel. Vilniuje 8 612 69 933, 8 616 86 099
Tel. Panevėžyje 8 686 10 098, 8 616 86 099
Tel. Alytuje 8 616 86 099
UAB „Unito aljansas“
www.unitoaljansas.ltGrįžti į peržiūrą


Tvarkinga ventiliacija patalpose - tai pagrindinis faktorius, kuriant sveiką atmosferą!

 

 Oro pritekėjimo langų vožtuvai Air-Box!